התהליך

החלטתם שאתם רוצים להפיק תובנות מהנתונים שלכם? אתם בדרך הנכונה! מה עכשיו?

1. קובעים פגישת היכרות

בפגישה נדבר על העסק, על האתגרים העומדים בפניכם, נגדיר את השאלות עליהן תרצו לקבל מענה, נבדוק איזה מידע צריך על מנת לענות עליהן, מה מתוכו כבר קיים בנתונים האגורים אצלכם, איזה עוד מידע צריך לאסוף ומהיכן.

בסוף הפגישה אשלח לכם סיכום פגישה ובו יפורטו המטרות שהוגדרו, הנתונים שאני זקוקה להם על מנת להמשיך בתהליך והעלות הצפויה עבור הפרוייקט.

אני יודעת שזמנכם יקר וקצוב ולכן הפגישה יכולה להערך פנים אל פנים, טלפונית או באמצעות שיחת וידאו.

2womenmeeting600_400-unsplash

2. עיבוד מידע ראשוני

first_check_600_400

ברגע שיועבר אליי כל המידע אותו התבקשתם לספק,  אנתח את הצרכים שהועלו בפגישה, אעבד את המידע שמסרתם לי , אכין אותו להפקת תובנות ואבדוק אם יש צורך במידע נוסף אשר איננו מתועד בנתונים וצריך להאסף בעל פה בפגישתנו הבאה – פגישת העומק.

בדיקה זו עורכת כשבוע בהתאם לכמות ומורכבות המידע.

3. פגישת עומק - צלילה לתוך הנתונים

במקרה הצורך, נקבע פגישת עומק (טלפונית / פנים אל פנים) בה  נעבור יחד על הנתונים שקיבלתי מכם וניכנס לפרטים על מנת לאסוף מידע נוסף כגון מיפוי ושיוך של הכנסות והוצאות לתחומי פעילות , זיהוי הוצאות קבועות ומשתנות ועוד.

לעיתים, בהתאם למהות העסק, אבקש להגיע לביקור בעסק על מנת לצפות בהתנהלותו השוטפת ולהכיר אותו יותר טוב מקרוב. זאת בכדי להתאים את הניתוח באופן מושלם לאופי העסק ולצרכיו כי כמילות השיר "דברים שרואים משם לא רואים מכאן".

conference-learning-meeting-7095

4. הכנת הניתוח

analysing600_402

בשלב זה הכדור עובר אליי ואני מתחילה בעבודת הניתוח המעמיק.

במהלך עבודתי אצור איתכם קשר על מנת לקבל מידע נוסף, לשאול שאלות הבהרה אם צריך ולחדד נקודות הדורשות מיקוד נוסף. בשלב זה כל מה שאתם צריכים לעשות זה להמתין, ולהעביר לי מידע נוסף באם יידרש.

אורכו של שלב זה משתנה בהתאם לצרכים שהועלו, לכמויות המידע שהתקבלו, למורכבות העסק ולמהירות התגובה שלכם. על פי רוב הוא נמשך בין 14-30 ימי עסקים.

5. הצגת הניתוח

זהו השלב המרגש ביותר!

כאשר הניתוח יהיה מוכן נקבע פגישה בה אציג בפניכם את תוצאות הניתוח ואת התובנות העולות ממנו, אעבור איתכם פרט פרט, אענה על שאלות ואמסור לכם את הניתוח בפורמט דיגיטלי כך שתוכלו להמשיך ולחקור אותו גם בתום ההצגה.

הצגת הניתוח

שירותים נוספים

לאחר שתקבלו את ניתוח הנתונים, תראו את התובנות נכון לנקודת הזמן עבורה נמסרו נתוני החברה. מתוכן תסיקו מגוון מסקנות לעתיד ולעיתים קרובות אף תרצו לשנות דרכי פעולה קיימות.

במידת הצורך אוכל לבנות עבורכם כלים דינמים עתידיים, ולבצע מעקב תקופתי אחרי פרמטרים נבחרים על פי הגדרתכם על מנת לבדוק עמידה ביעדים החדשים אותם תגדירו.

לפרטים נוספים  אנא שאלו אותי.

מעוניינים לראות דוגמאות לניתוחים עסקיים שביצעתי? לחצו כאן.

צרו עימי קשר ונקבע פגישה

דילוג לתוכן